Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Fusce quis leo. Nunc est lacus, molestie id, venenatis nec, varius id, nulla. Suspendisse felis risus, fermentum id, ornare

 

 

O SPOLEČNOSTI

 

Společnost SPINTECH s.r.o. vznikla 1.6.2012 jako reakce na potřeby zákazníků na zlepšení služeb v oblasti Českokrumlovska, Lipenska a Prachaticka pro prodej a servis zemědělské, komunální, stavební techniky a užitkových elektromobilů. Vzhledem k velké podpoře elektromobility v posledních třech letech se firma SPINTECH s.r.o. věnuje poradenství v dotačních titulech a kompletní řešení týkající se nabíjení elektromobilů.

 

 

Pro dodávky náhradních dílů po předchozích zkušenostech byla navázána spolupráce se společnostmi KRAMP, GRANIT, DEUTZ-FAHR a LASKI jako výhradního importéra motorů LOMBARDINI a KOHLER pro ČR.

 

 

Na spolupráci se těší tým společnosti SPINTECH s.r.o.

 

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Provozovatel zaručuje všem návštěvníkům tohoto serveru ochranu jejich osobních údajů ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a zároveň se zavazuje, že osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím.