Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Fusce quis leo. Nunc est lacus, molestie id, venenatis nec, varius id, nulla. Suspendisse felis risus, fermentum id, ornare

 

 

O SPOLEČNOSTI

 

Společnost SPINTECH s.r.o. vznikla 1.6.2012 jako reakce na potřeby zákazníků na zlepšení služeb v oblasti Českokrumlovska, Lipenska a Prachaticka pro prodej a servis zemědělské, komunální a stavební techniky.

 

Jelikož víme, jak je důležité nejenom nabízet stroje světových značek, tak si uvědomujeme, že neméně důležité je nabídnout zákazníkům ucelené dodávky originálních i neoriginálních náhradních dílů a servisního zázemí důležitého pro bezproblémový chod jak zemědělských a lesnických podniků, tak i technických služeb měst a obcí.

 

Mohu s potěšením představit společnost SPINTECH s.r.o. jako výhradního zástupce značky DEUTZ-FAHR a YANMAR pro oblast Českokrumlovska, Lipenska a Prachaticka a výhradního zástupce ryze českých výrobců a značek LASKI s.r.o. a CERNIN s.r.o. pro oblast Jižních Čech. Dalšími zastoupenými značkami je značka GENIE výhradního importéra STATECH s.r.o. pro teleskopické manipulátory a pracovní plošiny,vyvážecí vleky a jeřáby PALMS , univerzální nosiče a zametací stroje AUSA , briketovací lisy a linky českého výrobce BRIKLIS s.r.o. , mobilní a stacionární lisy a mobilní bioplynové stanice Pöttinger Entsorgungstechnik GmbH , ATMOS výrobce kotlů, STOLL , QUICKE a SIGMA 4 dodavatel čelních nakladačů. Nově dodáváme svým zákazníků nákladní automobily od výrobců IVECO a MAN

 

Pro dodávky náhradních dílů po předchozích zkušenostech byla navázána spolupráce se společnostmi KRAMP, PRILLINGER, DEUTZ-FAHR, TOTAL ČR s.r.o. a LASKI jako výhradního importéra motorů LOMBARDINI a KOHLER pro ČR.

 

Do budoucna společnost SPINTECH s.r.o. bude rozšiřovat portfólium značek a strojů tak, aby uspokojila i ty nejnáročnějších uživatele.

 

Věřím, že naše filozofie a přístup přispějí k plné spokojenosti všech zákazníků.

 

Na spolupráci se těší tým společnosti SPINTECH s.r.o.