Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Fusce quis leo. Nunc est lacus, molestie id, venenatis nec, varius id, nulla. Suspendisse felis risus, fermentum id, ornare

 

 

SERVIS

 

„Víme, že prodejem vše jen začíná... „

 

Důležitá je, ale i následná péče a tudíž vám společnost SPINTECH s.r.o. může nabídnout kvalitní servis dostupný kdykoliv je to potřeba. Ze zkušeností víme, že oprava strojů je nutná a důležitá v jakémkoliv čase pro zachování bezproblémového chodu provozu, a proto vám můžeme nabídnout servis 24 hodin 7 dní v týdnu.


Naši servisní technici mají dlouholeté zkušenosti v oboru oprav zemědělské, lesnické a komunální techniky a pravidelně se účastní servisních školení pořádané zastoupenými značkami. Dílna je vybavena veškerým potřebným zázemím včetně diagnostik na opravy traktorů značek DEUTZ-FAHR, LAMBORGHINI a SAME a dále diagnostikou pro opravy nůžek PELLENC. Dílna je také vybavena diagnostickou stolicí pro přezkoušení a opravy všech vstřikovacích čerpadel vyrobených MOTORPALem Jihlava a používaných jak v traktorech, tak i v nákladních automobilech.

Za tým společnosti SPINTECH s.r.o. se těším na spolupráci.